تلفن Pbx چیست؟

سال ها پيش وقتي تلفن همگاني شد، هيچ كس فكر نميكرد كه اين محصولِ متهورانه، چنين تاثيري بر توسعه كسب و كارهابگذارد. همانطور كه در روزهايي كه تلفن هاي همراه همهگير می شد. هيچ كس به اندازه تجارتهاي كوچك و بزرگ ازمنافع آن بهره نبرد. اين همان مسيري است كه تلفنهاي بر بستر اينترنت (VoIP(طي ميكنند. فناوري قابل توسعهاي كه تمامي برنامهها و ويژگي هاي موردنياز هر كسب و كاري در آن قابل برنامهريزي است. امروز شما هر چيزي را كه از يك سيستم ارتباطي پويا انتظار داريد، در تلفنهاي بر بستر اينترنت (VoIP (قابل برنامه ريزي است .ما در نگين، تلفن امن ومقرون به صرفهاي را بر بستر اينترنت و براساس نياز هر نوع كسب و كار، ارايه مي دهیم. ين فناوري، يك سيستم تلفن بی نقص، با تمامي ويژگيهايي است كه به آنها نياز داريد. اين سيستم به دلياي سنتي به همراه داشتند .تلفنهاي بل تمامی ویژگی های که دارد. می تواند به بزرگ شدن كسب و كارتان كمك نميكند. اين دقيقا همان تاثيري است كه تلفن های سنتي به همراه داشتند .تلفنهاي بربستر اینترنت به دلیل عدم نیازبه سیم کشی های مجزا، استفاده بهينه از پهناي باند و انتقال همزمان صوت و داده، كاملااقتصادي هستند . شما ميتوانيد بدون محدوديت كاربران خود را روي سيستم افزايش دهيد، تماس رايگان با تمامي نقاط دنيا برقرار كنيد و ويژگيهاي موردنظر خود را علاوه بر دستگاههاي تلفن، بر روي گوشي ها و دستگاههاي ديگربرنامهنويسي كنيد و آن را به سادگي مديريت كنيد

تلفن ثابت نگين ،سرويس جديدي است كه شركت نگین اقدام به راه اندازي آن نموده است. اين فناوري امكان استفاده از خط تلفن مبتني بر IP را با نامبرينگ مخصوص خود پديد خواهد آورد.

در اين تكنولوژي سافت سوييچ ها جايگزين تجهيزات قديمي مخابراتي خواهند شد و ضمن برقراري ارتباط با كيفيت تر و به مراتب ارزان تر از خطوط تلفن كنوني ، امكان بهره گيري از خدمات ارزش افزوده براي اين خدمت را نيز فراهم خواهد آورد.

با بهره گيري از اين سرويس، مشكلاتي نظير جابجايي خط تلفن به دليل تغيير محل به طور كامل از بين خواهد رفت و كاربران سازماني و خانگي مي توانند فارغ از اينكه جابجايي فيزيكي محل كار و منزل داشته اند، شماره خود را به هر نقطه كه مورد نظرشان است انتقال دهند. همچنين راه حل هاي مختلف تجاري با شماره هاي انتخابي براي كاربران تجاري، يكي ديگر از مزيت هاي تلفن ثابت نگين مي باشد.

هم اكنون نگين مطابق با نمايندگي سروكو سحر ارتباط مي تواند پاسخ گوي نياز كاربران خود باشد درحال حاضر قابليت واگذاري يك ميليون خط تلفن امكان پذير مي باشد.

شرط واگذاري:

متقاضيان «تلفن ثابت نگين» مي بايست مشترك يكي از خدمات ارتباطي نگين باشند.اعم ازADSL ، OWA ،LTE-TD،پهناي باند اختصاصي و وايرلس

نحوه استفاده از تلفن ثابت نگين::

 • استفاده از App اختصاصي نگين بدون نياز به خريد هيچ تجهيزات جانبي ديگر و يا استفاده ز Phone Ip ها
 • از طريق دستگاه ATAو اتصال آن بين تلفن معمولي و م

دستگاه Adaptor Terminal Analogue ATAدستگاهي است كه سيگنال هاي صوتي آنالوگ را به پكت هاي ديجيتال تبديل ميكند تا آنها را در سطح شبکه. P انتقال دهد .علاوه بر اين، ATAپكت ها ی دیجیتال P را به جريان هاي صوتي آنالوگ تبديل ميكند واتصالبهدستگاهتلفنمعموليراندارد.

 

 • از طريق دستگاه IADكه يك مودم با قابليت اتصال به تلفن ثابت مي باشد.

دستگاه IIADیاDevice Access Integrated به منظور دسترسي به تلفن، اينترنت،داده، تصوير با يك دستگاه

 • از طريق دستگاه IP-phonو اتصال آن به مودم

دستگاهي همراه با گوشي تلفن ثابت كه با مودم ADSL و يا هر خدمات ارتباطي ديگر

 

ويژگي هاي تلفن ثابت نگين:

 1. قابليت برقراري و دريافت تماس با هر شماره اي در هر نقطه از ايران و جهان
 2. امكان انجام مكالمه توسط گوشي تلفن همراه به كمك اپليكيشن اختصاصي ویاها Ip Phone
 3. پشتيباني شبانه روزي ٢٤*٧
 4. كان تخصيص هر تعداد خط تلفن در يك مكان به درخواست مشتري
 5. امكان مكالمه بسيار ارزان بين مشتركين نگين در هر كجاي كشور
 6. تعرفه بسيار اقتصادي براي انواع مكالمات درون شبكه اي و برون شبكه اي
 7. امكان ارائه خدمات متنوع مبتني بر IP و قابليت هايService as IVR

شماره هاي تماس : ٩١٠٣٧٠١٤ – ٠٥١- ٠٩٢٢٤٥٤٧٠١٤